O nas

KOMPLEKSOWO OD PROJEKTU PO WYKONANIE

Firma skupia się na kompleksowej obsłudze Klientów zarówno biznesowych jak  i indywidualnych. Bazując na własnym doświadczeniu zdobytym na przysłowiowym etacie i wiedzy, z pasją i świeżym podejściem do zagadnień przedstawiamy szereg rozwiązań wychodząc na przeciwko wymaganiom i wizji naszych Klientów.

Projekty opracowane są z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami i warunkami wynikającymi z przepisów technicznych oraz zasadami rzetelnej wiedzy technicznej.

Do kompleksowego projektu drogowego oraz organizacji ruchu uzyskujemy niezbędne opinie, decyzje i pozwolenia przy minimalnym zaangażowaniu naszych Klientów.

Współpracujemy z geologami, geodetami, projektantami branżowymi i innymi specjalistami w danej dziedzinie w celu kompletnego wdrożenia uzgodnionych projektów organizacji ruchu lub budową wykonanych projektów będącej po naszej stronie.

Na każdym etapie gwarantujemy wsparcie techniczne, konsultacje i rzeczowe porady aby zoptymalizować i skrócić czas realizacji umowy.

Współpracujemy m.in. z:

ND PROJEKT Dariusz Laszuk

Ceramiczna 20/106

03 – 126 Warszawa

NIP: 4960215865
604 125 579
ndprojektdl@gmail.com

 

Call Now ButtonZadzwoń